Trądzik Różowaty - Leczenie, Trądzik Różany

Trądzik Różowaty - Leczenie, Trądzik Różany

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Przegląd kosmetyków do walki z trądzikiem różowatym

Trądzik różowaty jest stosunkowo rzadką przypadłością w porównaniu z występowaniem cery tłustej, trądzikowej, suchej czy nawet naczyniowej. Zmiany powstałe przy trądziku różowatym wymagają specjalnej pielęgnacji, która zapewni ich załagodzenie. Co wybrać? Po jakie firmy sięgać? Oto zestawienie pięciu najbardziej popularnych serii kosmetyków przeznaczonych do walki z trądzikiem różowatym. Kolejność alfabetyczna)

Avene - Antirougeurs

Seria Antirougers została stworzona specjalne na potrzeby skóry wrażliwej, zaczerwienionej. Regularne stosowanie dermokosmetyków opartych na wodzie termalnej zmniejsza i łagodzi rumień. Skóra staje się ukojona a wszelkie rozległe zaczerwienienia powstałe na twarzy zmniejszają się. Cera odzyskuje równomierny koloryt a napady rumienia są znacznie rzadsze. Produkty dostępne są w dobrych aptekach.

Bioderma - Sensibio

Seria kosmetyków Sensibio to połączenie odpowiednich składników aktywnych i konsystencji, aby móc zaoferować skórze prawdziwą ulgę. Suchość, odwodnienie, zaczerwienienie - osłabiają naszą skórę, a ta oczekuje natychmiastowego poprawienia jej stanu. Seria Sensibio w delikatny sposób załagodzi wszelkie niedogodności i przywróci jej naturalny rytm. Produkty dostępne są w dobrych aptekach.

Eucerin - skóra wrażliwa

Seria „skóra wrażliwa” skierowana jest dla skóry skłonnej do zaczerwienień, również w przypadkach trądziku różowatego. Poszczególne produkty nawilżają, koją i zmniejszają powstałe zaczerwienienia. Redukują uczucie napięcia i suchości skóry. Produkty dostępne są w dobrych aptekach.

The Pure Guild Rosacea & Redness Relief

Pure Guild Rosacea & Redness Relief żel skierowany do osób mających problem trądziku różowatego. Kosmetyk łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry twarzy. Podstawowym składnikiem produktu jest Mentha piperita – substancja bogata we flawonony. One zaś wykazują właściwości łagodzące i przeciwzapalne. Żel zapewnia uczucie komfortu i świeżości, nawilża skórę. Stworzony na bazie składników organicznych, jest w pełni bezpieczny. Produkt dostępny w autoryzowanych sklepach internetowych.

Pacific Naturals - Revitol Rosacea Cream

Krem skutecznie przynosi długo wyczekiwaną ulgę i łagodzi podrażnienia powstałe w przypadku trądziku różowatego. Dodatkowo przynosi ulgę oczom, które przy tej przypadłości również stają się zaczerwienione, suche i wrażliwe na światło. To idealna alternatywa dla zabiegów laserowych. Revitol Rosacea Cream to skuteczny i bezpieczny produkt, przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Produkt dostępny w autoryzowanych sklepach internetowych.

Zanim zdecydujesz się na zakup całej serii bądź konkretnego produktu, warto poprosić o próbkę – jeżeli firma oferuje taką możliwość. Wtedy szybko, bez zbędnych kosztów wybierzesz dla siebie to co najlepsze!

Zobacz ranking najlepszych preparatów przeciwko trądzikowi różowatemu