Trądzik Różowaty - Leczenie, Trądzik Różany

Trądzik Różowaty - Leczenie, Trądzik Różany

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Revitol Rosacea Cream - krem na trądzik różowaty

Wygląda jak zwykły, młodzieńczy trądzik, ale nim nie jest. Inaczej niż w przypadku tego pierwszego, dotyka głównie osoby między 30 a 50 rokiem życia. Do niedawno dość ciężko było sobie z nim radzić, ale najnowszy produkt firmy Revitol – Rosacea Cream może w znaczący sposób przyśpieszyć rozwiązanie problemu trądziku różowatego.

Zanim konkretnie o kremie, nieco wiedzy encyklopedycznej. Czy jesteś w tak zwanej grupie ryzyka? Jeśli masz powyżej 30 lat i jesteś kobietą, to niestety tak. To właśnie panie dużo częściej mają problem z tą odmianą trądziku. Zmiany skórne atakują przede wszystkim nos, podbródek, policzki i czoło. Charakterystyczne jest też permanentne zaczerwienienie twarzy (która co najwyżej może zmieniać swoje natężenie pod wpływem różnych czynników). Jeśli właśnie stwierdziłaś u siebie te objawy, to znak że masz problem z trądzikiem różowatym na który to rozwiązaniem może być właśnie Revitol Roscacea Cream

Składniki aktywne kremu

Zacznijmy od najważniejszej – zaraz po skuteczności – sprawie, czyli o tym za pomocą jakich składników Revitol Roscacea Cream ma zwalczać trądzik różowaty. W preparacie tym zastosowano między innymi witaminę E, panthenol (odpowiedzialny za bardzo istotne nawilżanie skóry), czy też ekstrakt z chińskiej herbaty.

Jak działa Roscacea Cream?

Działanie przeciwzapalne i antybakteryjne – to dwa najważniejsze, ale nie jedyne skutki zastosowania tego kremu. Jeśli się na niego zdecydujesz to możesz być również pewna zwiększania ilości kolagenu w skórze. Dlaczego jest to takie ważne? Trądzik różowaty zmniejsza jego poziom, a to niestety odbija się na wyglądzie, a także ogólnej kondycji skóry. Na chwilę wróćmy jednak do działania przeciwzapalnego i antybakteryjnego. W tym pierwszym przypadku chodzi o „umiejętność” Revitol Roscacea Cream redukowania zaczerwieniania skóry i rumieńców, tak charakterystycznych dla trądziku różowatego. Działanie antybakteryjne z kolei powoduje znikanie wyprysków na skórze.

To jednak nie wszystko czego możesz oczekiwać po tym kremie. Co oczywiste, skuteczny preparat musi działać na wielu polach. Nie tylko zapewnić nam pozbycie się problemu – w tym wypadku widocznych oznak trądziku różowatego – ale i działać profilaktycznie. W przypadku Roscacea Cream tak właśnie jest. Reguluje on tak zwany olej skórny. Mówiąc prościej dba o zachowanie swoistego rodzaju równowagi na powierzchni naszej skóry, a także o ochronę płaszcza lipidowego, a to z kolei powoduje ni mniej, ni więcej – zapobieganiu pojawianiu się objawów trądziku różowatego. Czyż nie o to Ci chodzi?

Ile mnie to będzie kosztować?

To pytanie wydaje się być oczywiste i na pewno sobie je zadajesz. Revitol Roscacea Cream można kupić już za 188 złotych z małymi groszami. Może się to wydawać dużą sumą, ale w porównaniu z zabiegiem laserowym na trądzik, wychodzi to dużo taniej, a skutek w zasadzie taki sam. Dodatkowo jeśli nie będziesz zadowolona ze działania preparatu, to na pewno zainteresuje Cie informacja, że Roscacea Cream jest objęty 90 dniową gwarancją. Wystarczy odesłać opakowanie.

Zobacz ranking najlepszych preparatów przeciwko trądzikowi różowatemu